Šiukšliai
Taisyklės

Duomenų naudojimas

Asmeninė informacija apie bilietų pirkėją (vardas ir pavardė; mobilaus telefono numeris; el. pašto adresas) yra konfidenciali ir prieinama tik darbuotojams, dirbantiems su bilietų platinimo sistema. Ji reikalinga tam, kad galėtume kokybiškai, greitai ir saugiai suteikti bilietų pardavimo paslaugas, naudoti informaciją rinkodaros tikslais. Visais kitais atvejais Vartotojo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka. Bet kokie finansiniai bilietų pirkėjo duomenys (pavyzdžiui, atsiskaitomosios sąskaitos numeris) yra fiksuojami laikinai. GARGZDUKINAS.LT sistemoje jie nėra kaupiami ar saugomi.

 

Elektroninis bilietas

                             Svetainės www.gargzdukinas.lt lankytojai turi galimybę internetu įsigyti elektroninį bilietą (e-bilietą). Įsigyjant e-bilietą būtina teisingai užpildyti kontaktinę informaciją - nurodytu el. paštu bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas ir elektroninis bilietas. Šį bilietą reikia kokybiškai atsispausdinti ant balto A4 formato popieriaus lapo arba atsinešti išmaniajame telefone ir pateikti prie įėjimo į renginį.

E-bilietus į kino filmų seansus ir renginius (toliau – renginius), ribojamus tam tikromis amžiaus kategorijomis gali įsigyti tik asmenys, atitinkantys specialiuosius reikalavimus ir į renginį patekti tik įėjimo kontrolės vietoje pateikę tai įrodančius asmens tapatybės dokumentus.

                             E-bilietas galioja vienam asmeniui ir tik renginiui, kurio laikas ir data nurodyti ant bilieto. Bilietą būtina išsaugoti iki renginio, kuriam jis yra įsigytas, pabaigos dėl galimo pakartotinio patikrinimo.

Vienu elektroniniu bilietu pasinaudoti galima tik vieną kartą. Elektroninio bilieto savininkas neturi suteikti galimybės kitiems asmenims nukopijuoti savo bilieto. Bilieto nukopijavimo atveju į renginį patenka asmuo, pirmas pateikęs bilietą įėjimo kontrolės vietoje.

                             Bilietą kopijuoti, dauginti, klastoti, perparduoti tretiesiems asmenims griežtai draudžiama. Taip pat draudžiama panaudoti ar juos įgyti kitu neteisėtu būdu. Už šių draudimų pažeidimus arba bandymą pažeisti asmenys atsako LR įstatymuose numatyta tvarka. Asmenys, neteisėtai naudojantys bilietus gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182*, 300* bei kitus straipsnius. Šių pažeidimų atveju mes visada pranešame policijai. Neteisėtai įsigytu bilietu disponuojančiam asmeniui, gali būti panaikinta teisė pasinaudoti biliete nurodyta paslauga.

 

Atsiskaitymas už bilietus kino teatro „Minija“ sistemoje.

Galimi atsiskaitymo būdai:

                             Atsiskaitymas grynaisiais pinigais. Pirkdami bilietus kino teatro kasoje galite atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele ir iš karto atsiimti bilietus.

Atsiskaitymas bankiniu pavedimu pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Šis atsiskaitymo būdas galimas tik juridiniams asmenims, perkantiems didelį kiekį bilietų, iš anksto suderinus renginio datą ir laiką, ir pateikus prašymą Gargždų kultūros centro vadovei (-ui).

                             Pirkdami bilietus interneto svetainėje www.gargzdukinas.lt galite atsiskaityti bankiniu pavedimu šiuose bankuose: SWEDBANK, SEB, DNB, DANSKE BANK, NORDEA, CITADELE, ŠIAULIŲ BANKAS, MEDICINOS BANKAS, LIETUVOS KREDITO UNIJOS. Taip pat galite atsiskaityti PaySera sąskaita, WebMoney sistema ir SMS žinute. Mokėjimas privalo būti atliktas tik per svetainės www.gargzdukinas.lt sistemą sekant žingsnius ekrane, nes kitu atveju sistema nesugeneruos bilietų ir automatiškai atšauks bilietų rezervaciją.

 

Bilietų grąžinimas ir keitimas

Bilietai yra nekeičiami ir atgal negrąžinami, todėl kiekvieną kartą prieš perkant bilietus apsvarstykite, ar galėsite atvykti į kino seansą ar renginį ir kokio kiekio bilietų Jums reikia. Pirkdami bilietus internetu atidžiai sekite sistemos žingsnius ir teisingai užpildykite informaciją, kurią prašoma pateikti. Gargždų kultūros centras ir Kino teatras „Minija“ neatsako už neteisingai atliktus bankinius pavedimus – klientai nepateikę sistemos sugeneruoto e-bilieto į filmą nebus įleidžiami ir sumokėti pinigai negrąžinami. Gargždų kultūros centras ir Kino teatras „Minija“ taip pat neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą.

 

Informacijos ir svetainės dizaino naudojimas

Interneto svetainėje www.gargzdukinas.lt pateiktą informaciją skelbti, cituoti ar kitaip pateikti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško Gargždų kultūros centro ir kino teatro „Minija“ sutikimo draudžiama. Šios svetainės dizainas ir prekės ženklas yra saugomi Lietuvos Respublikos teisės aktų. Bet koks dizaino ar prekės ženklo panaudojimas be raštiško Gargždų kultūros centro ir kino teatro „Minija“ sutikimo yra neteisėtas. Gargždų kultūros centras ir kino teatras „Minija“ pasilieka sau teisę kreiptis dėl neteisėtų veiksmų į teisėsaugos institucijas.

 

*-182 straipsnis. Sukčiavimas. Tas, kas apgaule savo ar kitų naudai įgijo svetimą turtą ar turtinę teisę, išvengė turtinės prievolės arba ją panaikino, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

*-300 straipsnis. Dokumento suklastojimas ar disponavimas suklastotu dokumentu. Tas, kas pagamino netikrą dokumentą, suklastojo tikrą dokumentą arba žinomai netikrą ar žinomai suklastotą tikrą dokumentą laikė, gabeno, siuntė, panaudojo ar realizavo, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

DĖMESIO! Medicininių kaukių dėvėjimas kino salėse yra REKOMENDUOJAMAS (nuo 6 m. amžiaus) viso kino seanso metu, išskyrus žiūrovams kino salėje valgymo ir (ar) gėrimo metu...

Vaikiškas bilietas galioja tik vaikams iki 12 metų. 

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.

Reikia pagalbos? Išsamus gidas: >>>ČIA<<<

Partneriai
UAB "Theatrical Film Distribution"
Kino Pavasaris
ACME Film
© 2022 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt