Keista tiesa
Mokausi iš kino

D. Stumbrio nuotr. ("KAKAVA")

Mokausi iš kino“ dalyviams siūloma pasižiūrėti per tris dešimtis filmų, skirtų įvairaus amžiaus moksleiviams (visa filmų programa). Šiuose filmuose nagrinėjamos skirtingo amžiaus vaikams ir jaunimui aktualios temos; moksleiviai supažindinami su įvairiomis kultūrinėmis, istorinėmis, socialinėmis patirtimis, mokomi jas suprasti ir vertinti.

Visus programos filmus lydi specialiai pedagogams skirta metodinė medžiaga, kuri padeda savarankiškai surengti matyto filmo aptarimą klasėje. Siekiama, kad pokalbiai apie kiną taptų klasės tradicija ir vyktų ne tik po „Mokausi iš kino“ peržiūrų kino teatre. Į „Mokausi iš kino“ peržiūras atvykę mokytojai metodines medžiagas gauna nemokamai.


„Mokausi iš kino“ seansai yra nerepertuariniai. Jie vyksta mokytojams ir moksleiviams patogiu metu, pirmoje darbo dienos pusėje.

Pateikiame Švietimo ir mokslo ministerijos rekomendaciją pedagogams dalyvauti „Mokausi iš kino" projekte.


"Mokausi iš kino“ peržiūrų kainos kino teatre „Minija“ (Gargždai):

2,00 Eur, kai peržiūroje dalyvauja ne mažiau nei 30 mokinių.

Lydintiems mokytojams filmų peržiūros nekainuoja.


Kviečiame užsisakyti „Mokausi iš kino“ seansą Jūsų klasei patogiu laiku (tarp 8-12 val.) darbo dienomis šiais kontaktais:

El. paštu: simas.budreckas@gargzdukinas.lt

Tel.: 8 46 277726

Mob.: 8 676 20042


Projektą „Mokausi iš kino“ įgyvendina nekomerciniai šalies kino teatrai, ypatingą dėmesį savo veikloje skiriantys kino švietimui ir darbui su vaikais bei jaunimu. Jį inicijavo „Skalvijos“ kino centras (Vilnius), kartu rengia ir įgyvendina kino teatras „Pasaka“ (Vilnius, Klaipėda), kino teatras „Romuva“, kino centras „Garsas“ (Panevėžys), kūrybinis inkubatorius „Kultūros fabrikas“ (Klaipėda), kino klubas „Pirmas kadras“ (Mažeikiai), kino namai „Taurapilis“ (Utena), Varėnos kultūros centro kino salė, Gargždų kino teatras „Minija“.

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.

Reikia pagalbos? Išsamus gidas: >>>ČIA<<<

Partneriai
NCG Distribution
Best Film
Kino Pavasaris
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt