Nematomas siūlas
Mokausi iš kino


(D. Stumbrio nuotr.)

 

Gargždų kino teatras „Minija“ prisijungdamas prie Lietuvos kino teatruose jau kelerius metus vykdomo projekto „Mokausi iš kino“, kviečia Klaipėdos rajono mokyklų mokytojus ir mokinius dalyvauti ir užsisakyti edukacinius kino filmų seansus.


„Mokausi iš kino“ dalyviams siūloma pasižiūrėti per tris dešimtis filmų, skirtų įvairaus amžiaus moksleiviams. Šiuose filmuose nagrinėjamos skirtingo amžiaus vaikams ir jaunimui aktualios temos; moksleiviai supažindinami su įvairiomis kultūrinėmis, istorinėmis, socialinėmis patirtimis, mokomi jas suprasti ir vertinti.

>> VISA FILMŲ PROGRAMA <<

Didžiąją dalį programos filmų lydi specialiai pedagogams skirta metodinė medžiaga, kuri padeda savarankiškai surengti matyto filmo aptarimą klasėje. Siekiama, kad pokalbiai apie kiną taptų klasės tradicija ir vyktų ne tik po „Mokausi iš kino“ peržiūrų. Į „Mokausi iš kino“ peržiūras atvykę mokytojai metodines medžiagas gauna nemokamai.

„Mokausi iš kino“ seansai yra nerepertuariniai. Jie vyksta mokytojams ir moksleiviams patogiu metu, pirmoje darbo dienos pusėje.

 

Projektas „Mokausi iš kino“ skatina pedagogus atrasti daugiau galimybių ir įvairovės įgyvendinant Bendrųjų ugdymo programų nuostatas ir siekiant numatytų ugdymo tikslų. LR Švietimo ir mokslo ministerija rekomenduoja mokykloms dalyvauti „Mokausi iš kino“ edukacinėse programose, pritaikytose pagal mokinių amžių ir dermę.
Pateikiame Švietimo ir mokslo ministerijos rekomendaciją pedagogams.


„Mokausi iš kino“ peržiūrų kainos kino teatre „Minija“ (Gargždai):

2,00 Eur (peržiūroje dalyvauja ne mažiau nei 30 mokinių).

Lydintiems mokytojams filmų peržiūros nekainuoja.


Kviečiame užsisakyti „Mokausi iš kino“ seansą Jūsų klasei patogiu laiku (tarp 8-12 val.) darbo dienomis šiais kontaktais:

El. paštu: vadybininke@gargzdukinas.lt

Tel.: 8 46 277726 (teiraukitės vadybininkės)

Mob.: 8 676 20042

Seansą būtina užsisakyti iš anksto (bent 1-2 savaites iki planuojamo apsilankymo kino teatre).Projektą „Mokausi iš kino“ įgyvendina nekomerciniai šalies kino teatrai, ypatingą dėmesį savo veikloje skiriantys kino švietimui ir darbui su vaikais bei jaunimu. Jį inicijavo „Skalvijos“ kino centras (Vilnius), kartu rengia ir įgyvendina kino teatras „Pasaka“ (Vilnius, Klaipėda), kino teatras „Romuva“, kino centras „Garsas“ (Panevėžys), kūrybinis inkubatorius „Kultūros fabrikas“ (Klaipėda), kino klubas „Pirmas kadras“ (Mažeikiai), kino namai „Taurapilis“ (Utena), Varėnos kultūros centro kino salė, Gargždų kino teatras „Minija“.

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.
Užpildykite pirkimo formą ir spauskite „TĘSTI“.
Mokėtojo lange nurodykite savo elektroninio pašto adresą ir spauskite „TĘSTI MOKĖJIMĄ“.
Pasirinkite banką ir ant jo paspauskite - būsite nukreipti į savo el. bankininkystę.
Prisijunkite ir sekite tolesnę informaciją ekrane.
Atlikę mokėjimą spauskite "GRĮŽTI PAS PARDAVĖJĄ".

DĖMESIO! Mokėjimą už bilietus atlikite TIK per svetainės sistemą!
Kino teatras neatsako už neteisingai atliktus mokėjimus ir kliento neapdairumą. Klientai su negaliojančiais bilietais į filmą nebus įleidžiami ir sumokėti pinigai negrąžinami.

Į salę griežtai draudžiama įsinešti alkoholinių gėrimų, ledų, taip pat maisto ir gėrimų pirktų ne kino teatro kavinėje! Plačiau skaitykite kino teatro TAISYKLĖSE.

Partneriai
UAB "Prioro pramogos"
nSoft
Best Film
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt