Augintiniai sisivienija
Kaip įsigyti bilietą?

Žemiau pateikiame išsamų gidą, kaip įsigyti bilietą į kino filmą.

Primename, kad bilietai nėra rezervuojami nei telefonu nei internetu - kasoje jų atsiimti galimybės nėra.

 

1) Pradiniame svetainės lange PASIRINKITE FILMĄ.
Tai galima padaryti paspaudus ant filmo plakato ikonos arba paspaudus ant filmo pavadinimo kairėje pusėje esančiame repertuare.

2) Atsidaro pasirinkto filmo aprašymas. Šio puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, pridėkite norimų bilietų skaičių ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“.
Svarbu! Jeigu salės plane likę kelios pavienės vietos, norint jas visas nupirkti iš karto, reikia bilietus rezervuoti po vieną. PVZ.: pasirinkti 1 suaugusiojo bilietą ir spausti mygtuką "pridėti rezervaciją" tris kartus.

3) Salės plane pasirinkite norimas vietas ir viršuje dešinėje pusėje bilietų krepšelyje paspauskite „PIRKTI“.
Svarbu! Bilietus į neįgaliesiems skirtas vietas gali įsigyti tik asmenys su fizine negalia. Šioje zonoje kėdžių nėra!

4) Naujame lange matomas bilietų krepšelis. Čia turite galimybę dar kartą pasitikrinti ar perkate bilietus į reikiamą filmą, datą, laiką. Patvirtinus pirkimą pakeisti bilietus galimybės nebebus. Jeigu viskas gerai - spauskite "PIRKTI".

5) Užpildykite pirkimo formą ir spauskite „TĘSTI“.
Svarbu! Pagal šioje formoje pateiktą informaciją jums bus atsiųsti bilietai. Taip pat iškilus bėdai, galėsime patikrinti jūsų užsakymą arba su jumis susisiekti. Informacija saugoma dvi savaites.

6) Mokėtojo lange nurodykite savo elektroninio pašto adresą ir spauskite „TĘSTI MOKĖJIMĄ“.
Svarbu! Šiuo adresu jums bus atsiųstas Paysera mokėjimo patvirtinimo laiškas. Jo neištrinkite - jeigu į paštą negautumėte bilietų ar iškiltų kita problema, pagal šiame laiške esantį 20 skaitmenų užsakymo numerį galėsime užsakymą patikrinti ir atsiųsti bilietus.

7) Pasirinkite banką ir ant jo paspauskite - būsite nukreipti į savo el. bankininkystę.

8) Prisijunkite ir sekite tolesnę informaciją ekrane.

9) Atlikę mokėjimą spauskite "GRĮŽTI PAS PARDAVĖJĄ".

10) Lange turėtumėte matyti įsigytus bilietus. Čia galite juos parsisiųsti į kompiuterį ir atsispausdinti, arba atsisiųsti į išmanųjį telefoną ir atsinešti skaitmeniniu variantu. Bilietai taip pat turėtų būti atsiųsti į ankščiau jūsų nurodytą el. paštą. Kartais mokėjimai vėluoja, tad jeigu gavote Paysera patvirtinimą, bet po jo per 15-20 min. negavote bilietų, kreipkitės į kino teatro administraciją. Tai galite padaryti žinute Facebooke, arba el.paštu inzinierius@gargzdukinas.lt, info@gargzdukinas.lt ir kitais kontaktais.

DĖMESIO! Mokėjimą už bilietus atlikite TIK per svetainės sistemą!
Kino teatras neatsako už neteisingai atliktus mokėjimus (pvz., kai daromas pavedimas į sąskaitą, o ne mokėjimas per sistemą) ir kliento neapdairumą. Klientai su negaliojančiais bilietais į filmą nebus įleidžiami ir sumokėti pinigai negrąžinami.

Į salę griežtai draudžiama įsinešti alkoholinių gėrimų, ledų, taip pat maisto ir gėrimų pirktų ne kino teatro kavinėje! Plačiau skaitykite kino teatro TAISYKLĖSE.

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

DĖMESIO! Jei negausite bilietų, ieškokite Gmail.com pašto dėžutėje prie REKLAMŲ.

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.

Reikia pagalbos? Išsamus gidas: >>>ČIA<<<

Partneriai
nSoft
Kino teatras „Pasaka“
Best Film
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt