Kino pavasaris
D.U.K.

Kodėl nerezervuojate bilietų?
 – Todėl, kad dauguma bilietų lieka neatsiimti, o į populiarų filmą daugelis žiūrovų negalės nusipirkti bilieto, nes sistema rodys, kad salė jau užimta dėl neatsiimtų rezervuotų bilietų. Rezervacijos atliekamos tik išimtiniais atvejais, t.y. priimant svarbius svečius ir didelėms grupėms, pvz. atvykstančioms moksleivių klasėms (kreiptis į vadybininkę +370 676 20042).

Kodėl filmai suaugusiesiems rodomi originalo kalba, o ne dubliuoti lietuviškai? 
– Už filmų dubliavimą yra atsakingi filmų platintojai, o ne kino teatras. Daugumoje pasaulio valstybių žmonės filmus žiūri originalo kalba su subtitrais. Dubliuoti nenaudinga, nes tai kainuoja didelius pinigus ir tokie filmai būtų nuostolingi. Lietuvių kalba dubliuojami tik filmai vaikams.

Nuo kokio amžiaus vaikui reikia bilieto į filmą? Ar reikia vaikui bilieto, jei jis sėdės ant kelių? Kodėl reikia bilieto jaunesniam nei 3 metų amžiaus vaikui? 
– Todėl, kad kino teatras parduoda ne kėdes, o paslaugą – kokybišką reginį, vaizdą ir garsą. Todėl nesvarbu kur žmogus sėdi - jis ateina žiūrėti filmo. 

Šiandien norėjau pamatyti filmą kartu su draugais, bet seansas išparduotas. Salėje yra tuščių kėdžių, kodėl jų neparduodate?
- Salė nėra guminė, joje ribotas vietų skaičius ir dažnai taip nutinka, kad bilietų nelieka. Jeigu rengiatės į filmą atvykti didesniame būryje, rekomenduojame papildomais bilietais pasirūpinti iš anksto, tam yra interneto svetainė www.gargzdukinas.lt. Nors kartais salėje lieka neužimtų kėdžių, bet bilietai į tas vietas yra parduoti ir kino teatras nebegali jų parduoti antrą kartą. Paprasta matematika - programa leidžia parduoti tiek bilietų, kiek salės plane yra vietų. Be to, žmogus gali tiesiog vėluoti atvykti į seansą.

Jeigu salė pilna, kodėl negaliu sėdėti ant laiptų?
- Visų pirma, bet kuri save ir savo klientus gerbianti įstaiga neleis jiems sėdėti ant laiptų. Antra ir pagrindinė priežastis: to neleidžia priešgaisriniai reikalavimai. Evakuacijos atveju žmogus sėdintis ant laiptų gali susižeisti, arba trukdyti praeiti kitiems į nelaimę patekusiems žmonėms.

Kodėl kino salėje toks didelis garsas? 
– Kino standartas, tiek vaizdo, tiek garso yra vienodas visame pasaulyje. Visa kino įranga yra gaminama juo remiantis. Kadangi filmas - autorinis kūrinys, režisierius žino kino standartus ir pats nustato garso lygį. Jeigu savavališkai imtume reguliuoti šią sistemą, nukentėtų filmo kokybė. Kiekvieno žmogaus ausis yra unikali, vienam garsas gali atrodyti per didelis, kitam priešingai - per žemas. Kino teatras užtikrina, kad filmo metu salėje garsas neviršija pagal Lietuvos higienos normas leidžiamo triukšmo lygio.

Kodėl filmui nustatytas toks amžiaus cenzas (N-16, N-18), juk ten nieko baisaus nerodo?
– Filmui indeksą pagal žiūrovo amžiaus cenzą suteikia NE kino teatras, o Lietuvos kino centras Filmų indeksavimo komisijos teikimu. Kino teatras privalo laikytis žiūrovų amžiaus cenzui nustatytų reikalavimų. Plačiau apie žiūrovų amžiui taikomus cenzus skaitykite čia.

Ar galiu eiti į N-16 filmą, jeigu: 
man mažiau nei 16 metų, bet tėvai leidžia; 
man mažiau nei 16 metų, bet eisiu kartu su tėvais;
man rytoj (po savaitės, mėnesio arba šiemet) sukaks 16 metų; 
jei man tikrai yra 16 metų, bet atrodau jaunai, o asmens dokumentą pamiršau namuose?
 
- Griežtai NE. Filmui indeksą pagal žiūrovo amžiaus cenzą suteikia Lietuvos kino centras, o kino teatras privalo laikytis žiūrovų amžiaus cenzui nustatytų reikalavimų. Plačiau apie žiūrovų amžiui taikomus cenzus skaitykite čia.

Man 15 metų ir man tėvai (arba draugai) nupirko bilietus į N-16 filmą, bet manęs neįleido į salę. Ar grąžinsite pinigus? 
– Deja, bet ne.

Ar parduodate kino plakatus? 
– Ne, kino plakatai nėra parduodami. Jeigu jų turime, dalijame nemokamai.  

Kodėl negaliu ne kino teatro kavinėje pirkto maisto ir gėrimų neštis į salę? 
– Šiukšlių išnešimas iš salės ir jos valymas kainuoja. Tačiau parduotuvė, kurioje pirkote maisto ar gėrimų už tai nemoka.

Kodėl man neišdavė bilietų, kai pirkau internetu, nors pinigus nuskaičiavo? 
– Dažniausiai tai įvyksta ne dėl mūsų kaltės, o dėl to, kad pinigų pervedimo metu nutrūksta interneto ryšys, klientas per anksti uždaro langą, įrašydamas el.pašto adresą įvelia klaidą, ar dar dėl kokių nors panašių priežasčių. Jeigu iškilo klausimų ar Jums reikia papildomos pagalbos perkant bilietus internetu rašykite mums žinutę Facebook arba el. paštu inzinierius@gargzdukinas.lt

Jeigu apmokėjimas atliktas, gavote Paysera patvirtinimo laišką, tačiau bilietų negavote:
- pirmiausia pasitikrinkite SPAM („šiukšlės“) katalogą, kartais laiškas su bilietais nukeliauja ten;
-
jeigu per 15-20 min. laiško su bilietais vis tiek negavote, iš karto susisiekite su mumis telefonu, Facebook žinute arba el.paštu inzinierius@gargzdukinas.lt
Kino teatras neatsako už negaliojančius bilietus, jeigu dėl pagalbos kreipėtės per vėlai.

Kodėl neparduodami bilietai į neįgaliųjų vietas? 
– Jos specialiai pritaikytos ir skirtos tik žmonėms su judėjimo negalia ir juos lydintiems asmenims.

Pamečiau bilietą. Ką daryti?
-
Kino teatras neatsako, jei bilietas dėl Jūsų kaltės buvo pamestas ar sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą.

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.

Reikia pagalbos? Išsamus gidas: >>>ČIA<<<

Partneriai
Kino Pavasaris
Kino centras „Skalvija“
nSoft
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt