Adamsų šeimynėlė 2

"Kopa" (N-13)
Dune

Premjeros data: 2021-09-17
Trukmė: 155 min.
Žanras: Drama, nuotykių, fantastinis
Režisierius: Denis Villeneuve
Aktoriai: Timothée Chalamet („Mažosios moterys”), Rebecca Ferguson („Daktaras Miegas”, „Neįmanoma misija: atpildo diena”), Oscar Isaac („Žvaigždžių karai”), Josh Brolin („Keršytojai. Begalybės karas”), Stellan Skarsgård (HBO „Černobylis”, „Keršytojai: Altrono amžius”), Dave Bautista („Galaktikos sergėtojai”, „Keršytojai. Begalybės karas”), Stephen McKinley Henderson („Lady Bird”), Zendaya („Žmogus-voras: grįžimas namo”), David Dastmalchian („Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049”, „Tamsos riteris”), Chang Chen („Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas”), Sharon Duncan-Brewster („Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija”), Charlotte Rampling („Žudikų brolija”), Momoa („Akvamenas”, HBO „Sostų karai”), Javier Bardem („Šioje šalyje nėra vietos senukams” „007 operacija Skyfall”).

Pagal vieną garsiausių visų laikų fantastikos knygų – Frank‘o Herbert‘o „Kopą“ – sukurtas filmas pasakoja istoriją apie ypatingomis galiomis apdovanotą Polą Atreidą, kartu su visa savo kilminga gimine priverstą keliauti į tolimą, atšiaurią ir vieną pavojingiausių Visatoje dykumų planetą Arakį, dar vadinamą Kopa.

Nors atšiaurus gyvenimui, Arakis yra ypatinga planeta, kadangi tik joje yra išgaunama vertingiausia Visatos medžiaga, pažadinanti ypatingas žmogaus proto galias. Daugėjant intrigų dėl siekio valdyti šio neįkainojamo ištekliaus gavybą, Polas ir jo motina priversti iškeliauti pas fremenus – dykumose gyvenančius vietinius Arakio gyventojus. Prasideda Polo Atreido kelionė link to, kuo tapti jam lemta nuo pat gimimo: žmogumi, kuris pakeis ne tik savo giminės, bet viso Arakio bei visos Visatos istoriją.


Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Vaikiškas bilietas galioja tik vaikams iki 12 metų. 


Pirkdami bilietus visada įvertinkite savo galimybes atvykti į seansą ir pasitikrinkite bilietų krepšelį. Įsigyti bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Plačiau skaitykite TAISYKLĖSE.


DĖMESIO! Kviečiame mėgautis filmais TIK su GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Spragėsiai ir gėrimai salėje LEIDŽIAMI, o kaukių dėvėjimas REKOMENDUOJAMAS.

Pandemijos laikotarpio taisyklės <<<ČIA>>>

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

DĖMESIO! Kviečiame mėgautis filmais TIK su GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Spragėsiai ir gėrimai salėje LEIDŽIAMI, o kaukių dėvėjimas PRIVALOMAS.

Vaikiškas bilietas galioja tik vaikams iki 12 metų. 

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.

Reikia pagalbos? Išsamus gidas: >>>ČIA<<<

Partneriai
Kino centras „Skalvija“
UAB "Garsų pasaulio įrašai"
Best Film
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt