Ponas kūdikis

"Šmėklų žemės kaliniai" (N-16)
Prisoners of the Ghostland

Premjeros data: 2021-09-10
Trukmė: 100 min.
Žanras: Siaubo, trileris, nuotykių
Režisierius: Sion Sono („Šaltas kaip žuvis“, „Savižudžių klubas“, „Kodėl nežaidi pragare?“)
Aktoriai: Nicolas Cage, Sofia Boutella, Bill Moseley, Nick Cassavetes, Narisa Suzuki, Grace Santos, Canon Nawata, Tak Sakaguchi, Saki Ohwada, Jeffrey Rowe, Takato Yonemoto, Jai West

„Oskaro“ laureatas Nicolas Cage per pastaruosius kelerius metus sugrįžo į didįjį kiną su keistais, bet išskirtiniais ir gerbėjų kultus formuojančiais filmais, įskaitant siaubo trilerį „Mendė“, siaubo komediją „Vilio stebuklų šalis“ ir kritikų pripažintą ir sunkiai vienam žanrui priskiriamą „Kiaulę“.

Siaubo trileris „Šmėklų žemės kaliniai“ nėra išimtis, ir paties N. Cage žodžiais tariant, yra „pats žiauriausias filmas, kokį jis kada nors sukūrė“.

Filme veiksmas vyksta klastingo Samurajų miesto pasienyje, kur turtingas karo vadas Gubernatorius iš kalėjimo paleidžia negailestingą banko plėšiką (akt. N. Cage). Gubernatorius (akt. Bill Moseley) siūlo kaliniui laisvę mainais už tai, kad šis sugrąžintų pabėgusią įdukrintą mergaitę Bernice (akt. Sofia Boutella). Įspraustas į odinį kostiumą, kuris savaime susinaikins po trijų dienų, banditas leidžiasi į kelionę norėdamas surasti jauną merginą ir savo kelią į atpirkimą.

Jis atranda tai, ko niekas nesitikėjo. Siaubo trilerį „Šmėklų žemės kaliniai“ režisuoja išskirtiniu stiliumi pasižymintis japonų kūrėjas Sion Sono ir tai yra antrasis projektas, kuriame aktoriai Nicolas Cage ir N. Cassavetes kartu pasirodys didžiajame kino ekrane nuo 1997 m. veiksmo trilerio „Dviveidis“ (angl. „Face/Off“).

Filmas „Šmėklų žemės kaliniai“ debiutavo šių metų virtualiame „Sundance“ kino festivalyje ir sulaukė daug kritikų pagyrimų dėl savo unikalumo. Festivalio dalyviai pažymėjo, jog verčiau pažiūrėtų tokį nenuspėjamą siaubo ir veiksmo trilerį, kaip „Šmėklų žemės kaliniai“, nei labiau į įprasto žanro rėmus įspraustą kitą filmą: šoko terapija šiame filme sukuria ekstremalų baimės ir poreikio mišinį.


Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Amžiaus cenzas: N-16Pirkdami bilietus visada įvertinkite savo galimybes atvykti į seansą ir pasitikrinkite bilietų krepšelį. Įsigyti bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Plačiau skaitykite TAISYKLĖSE.


DĖMESIO! Kviečiame mėgautis filmais TIK su GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Spragėsiai ir gėrimai salėje LEIDŽIAMI, o kaukių dėvėjimas REKOMENDUOJAMAS.

Pandemijos laikotarpio taisyklės <<<ČIA>>>

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

DĖMESIO! Kviečiame mėgautis filmais TIK su GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). Spragėsiai ir gėrimai salėje LEIDŽIAMI, o kaukių dėvėjimas REKOMENDUOJAMAS.

Vaikiškas bilietas galioja tik vaikams iki 12 metų. 

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.

Reikia pagalbos? Išsamus gidas: >>>ČIA<<<

Partneriai
NCG Distribution
Best Film
UAB "Theatrical Film Distribution"
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt