Lukas

"Lemtingas posūkis: mirties pamatas" (N-16)
Wrong Turn

Premjeros data: 2021-06-18
Trukmė: 109 min.
Žanras: Siaubo, trileris
Režisierius: Mike P. Nelson
Aktoriai: Matthew Modine, Daisy Head, Emma Dumont, Charlotte Vega, Bill Sage, Valerie Jane Parker

Rytinėje JAV dalyje esantis Apalačių pažintinis takas garsėja nuostabiais peizažais ir yra tapęs traukos tašku žygeiviams iš viso pasaulio. Vien pėstiesiems skirtas pusketvirto tūkstančio kilometrų ilgio takas kasmet sutraukia daugiau nei du milijonus žmonių.

Tarp jų yra ir šio filmo herojai – trys poros draugų, nusprendusių savaitgalį praleisti Apalačių take. Savo žygį šeši bičiuliai pradeda mažame Virdžinijos valstijos miestelyje, kuriame vietiniai juos itin stengiasi perspėti, kad žygeiviai šiukštu nenuklystų nuo sužymėtos tako trasos. Kelionės pradžioje skrupulingai laikęsi nurodymų, netrukus jaunuoliai susivilioja intriguojančia nepažymėta tako atšaka ir nutaria ją ištyrinėti.

Netrukus miško glūdumoje jie randa keistą 1859 m. atminimo lentelę, skirtą kalnų gyventojų bendruomenės, pasivadinusios „Fondu“, įkūrimui. Šios bendruomenės gyventojai tikėjo, kad Jungtinių Valstijų laukia neišvengiama griūtis ir gelbėdamiesi pasitraukė į kalnus. Daugiau nei pusantro šimto metų jie gyvena atskirai nuo visuomenės ir aršiai gina savo privatumą.

Šeši bičiuliai labai greitai įsitikina, kad šios legendos – ne iš piršto laužtos. Kuomet vienas iš jų žūsta po didžiuliu medžio kamienu, jie dar viliasi, kad tai tėra nelaimingas atsitikimas. Tačiau netrukus dingsta jaunuolių telefonai ir jie supranta, kad pasukę iš tako padarė didžiausią klaidą gyvenime.


Amžiaus cenzas: N-16

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.


Pirkdami bilietus visada įvertinkite savo galimybes atvykti į seansą ir pasitikrinkite bilietų krepšelį. Įsigyti bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Plačiau skaitykite TAISYKLĖSE.


DĖMESIO! Įleidžiame visus norinčius, nereikalaujame "Galimybių paso"

Pandemijos laikotarpio taisyklės <<<ČIA>>>

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

DĖMESIO! Jei negausite bilietų, ieškokite Gmail.com pašto dėžutėje prie REKLAMŲ.

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.

Reikia pagalbos? Išsamus gidas: >>>ČIA<<<

Partneriai
ACME Film
UAB "Theatrical Film Distribution"
Kino centras „Skalvija“
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt