Drakono raitelis

"LX2048" (N-16)
LX2048

Premjeros data: 2020-09-25
Trukmė: 103 min.
Žanras: Trileris, fantastinis
Režisierius: Guy Moshe
Aktoriai: James D‘Arcy („Diunkerkas”, „Debesų žemėlapis”, „Keršytojai: Pabaiga”, serialas „Agentė Karter“), Delroy Lindo („Malkolmas X”, „Lūžio taškas”, „Dingti per 60 sekundžių“), Anna Brewster („Žvaigždžių karai: galia nubunda”, serialas „Versalis“), Gina McKee („Noting Hilas“, „Nematomas siūlas“, „Atpirkimas“), Juliet Aubrei („Infiltruotas“, „Ištikimasis sodininkas“).

Lietuvoje filmuotas mokslinės fantastikos trileris pasakoja apie 2048-uosius metus, žmonijos dėka Žemę supantis ozono sluoksnis tapo toks plonas, kad žmonėms vaikščioti lauke dienos metu nebeįmanoma. Žmonės viską pradėjo daryti naktimis, o likusį laiką leidžia virtualioje realybėje. Depresija taip įsivyravo, kad norėdami išlikti gyvi žmonės privalo vartoti valstybės išduodamus vaistus „Litis X“.

Naujame pasaulyje Adamas Birdas (akt. Jamesas D‘Arcy‘is) yra itin retas egzempliorius. Jis atsisako vartoti „Litį X“ ir vis tiek keliasi ryte, kad gyventų dienos režimu. Jis turi tris vaikus, kai dauguma žmonių jau nebesidaugina, o tik klonuoja save. Greitai besikeičiančiame ir dirbtiniu tampančiame pasaulyje Adamas stengiasi išlikti žmogumi.

Tačiau netikėtai Adamas sužino, kad dėl sveikatos problemų jis netrukus paliks Žemę, o jo vietą užims vyriausybės sukurtos Premium 3 programos klonas, kuris bus daug tobulesnis. Norėdamas gauti atsakymus į jam kylančius klausimus, Adamas bando padaryti viską, kol jo vietos neužėmė tobulesnė kopija.

Pagrindinius vaidmenis šiame mokslinės fantastikos trileryje atlieka Holivudo aktoriai Jamesas D‘Arcy‘is ir Delroy‘us Lindo, taip pat Anna Brewster, Juliet Aubrey ir Gina McKee. 


Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.


Pirkdami bilietus visada įvertinkite savo galimybes atvykti į seansą ir pasitikrinkite bilietų krepšelį. Įsigyti bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Plačiau skaitykite TAISYKLĖSE.


DĖMESIO! Pandemijos laikotarpiu visus žiūrovus sodinsime laikantis LR rekomendacijomis. Pasirinktos vietos perkant bilietus negalios.

Pandemijos laikotarpio taisyklės <<<ČIA>>>

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

DĖMESIO! Jei negausite bilietų, ieškokite Gmail.com pašto dėžutėje prie REKLAMŲ.

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.

Reikia pagalbos? Išsamus gidas: >>>ČIA<<<

Partneriai
NCG Distribution
Kino teatras „Pasaka“
Kino Pavasaris
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt