Geriausi draugai

"Mirtina nuoma" (N-16)
The Rental

Premjeros data: 2020-07-31
Trukmė: 88 min.
Žanras: Siaubo, trileris
Režisierius: Dave Franco
Aktoriai: Alison Brie, Dan Stevens, Jovani Ridler, Toby Huss

Lengvas atostogų savaitgalis, virtęs siaubu: filmas „Mirtina nuoma“.

Nuo miesto pavargę dvi porelės nutaria trumpam atitrūkti nuo kasdienių reikalų ir savaitgalį praleisti gamtoje. Ieškodami tinkamos vietos, bičiuliai netrukus negali patikėti savo sėkme: tarp nuobodžių ir vienodų trumpalaikės nuomos skelbimų jie aptinka pasakiškai atrodantį namelį ant vandenyno kranto. Mišelė ir Čarlis (aktoriai Alison Brie ir Dan‘as Stevens‘as) bei Mina ir Džošas (Sheila Vand ir Jeremy‘is Allen‘as White‘as) iš karto jį rezervuoja ir jau iš anksto ima džiūgauti dėl būsimo poilsio.

Atvykus į vietą, jų viltys pateisinamos su kaupu: tiek pats namas, tiek vaizdai aplink yra tiesiog fantastiški. Juos pasitikęs namo šeimininkas Teiloras (akt. Toby‘is Huss‘as) jaunuoliams viską aprodo ir palieka juos vienus. Tačiau jau tą patį vakarą gera ketveriukės nuotaika šiek tiek subjūra: atostogautojai pasijunta stebimi. Iš pradžių nė vienas negali paaiškinti šio jausmo, tačiau netrukus paaiškėja, kad nuojauta nemelavo: Mina atranda slaptą kamerą duše, o netrukus, namą apžiūrėjus nuodugniau, paslėptų kamerų randama ir daugiau.

Pasibjaurėję namo šeimininku, svečiai apsvarsto galimybę išvykti tuojau pat, tačiau vakaras jau pernelyg vėlus. Ketveriukė nusprendžia pernakvoti iš išvykti iš pat ryto. Tačiau ar kameras įrengęs žmogus bus nusiteikęs juos išleisti? Atostogautojų laukia nemalonių staigmenų, streso ir galų gale – siaubo kupina naktis, po kurios jau niekas nebebus taip, kaip buvo.

Įtempto siužeto juosta „Mirtina nuoma“ yra režisūrinis aktoriaus Dave‘o Franco („Kaimynai“, „Katastrofos kūrėjas“, „Nerve: drąsos žaidimas“) debiutas. Lietuvoje filmas pradedamas rodyti liepos 31 dieną.


Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.Pirkdami bilietus visada įvertinkite savo galimybes atvykti į seansą ir pasitikrinkite bilietų krepšelį. Įsigyti bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Plačiau skaitykite TAISYKLĖSE.


DĖMESIO! Pandemijos laikotarpiu visus žiūrovus sodinsime laikantis LR rekomendacijomis. Pasirinktos vietos perkant bilietus negalios.

Pandemijos laikotarpio taisyklės <<<ČIA>>>

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

DĖMESIO! Jei negausite bilietų, ieškokite Gmail.com pašto dėžutėje prie REKLAMŲ.

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.

Reikia pagalbos? Išsamus gidas: >>>ČIA<<<

Partneriai
Kino teatras „Pasaka“
NCG Distribution
Best Film
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt