Didžioji skruzdėlyčių karalystė 2

Pelėdų kalnas (N-16)
Pelėdų kalnas

Premjeros data: 2018-02-16
Trukmė: 135 min.
Žanras: istorinė drama
Režisierius: Audrius Juzėnas
Aktoriai: Arnas Danusas, Aidas Jurgaitis, Paulina Taujanskaitė, Mantas Zemleckas, Rūta Šmergelytė, Adomas Jasiukėnas, Aleksas Kazanavičius, Aldona Bendoriūtė, Darius Meškauskas, Aleksandr Špilevoj, Aleksandra Metalnikova, Monika Bičiūnaitė, Dainius Svobonas, Anastasija Marčenkaitė

Režisieriaus Audriaus Juzėno istorinė vaidybinė drama apie 1947–1952 m. Lietuvoje susiklosčiusius politinius ir istorinius įvykius, kai vyko nuožmus karas tarp nepasidavusių okupacijai krašto gyventojų ir sovietinio režimo, kuriam besipriešinantieji terorizuojami, žudomi ir tremiami į Sibirą. 

„Pelėdų kalno“ pasakojimas koncentruojasi aplink Kauno inteligentų vaikus, jaunuolius gimnazistus, kurie mokslus pradėjo nepriklausomos Lietuvos mokyklose, pergyveno karo chaosą, o jam pasibaigus turėjo spręsti dilemą, kuo ir kaip būti: emigruoti, trauktis į mišką ar prisitaikyti. Taigi vieni pasiaukojo partizaniniam žygiui į Vakarus tam, kad nuneštų žinią laisvam pasauliui ir JAV kongresui apie Baltijos kraštų nepriklausomybės siekį ir Kremliaus nusikaltimus, kadangi į Lietuvą „Laisvoji Europa“, BBC, „Amerikos Balsas“ tik retsykiais prasimušdavo pro geležinę uždangą ir sovietinius radijo stočių slopintuvus. Kiti maištavo tyliai, ne ginklu, su geresnio rytojaus viltimi siekdami žmogiškosios laimės, mylimojo ar mylimosios, oraus gyvenimo, o treti – savo sudaužytų likimų fone pasidavė. Filme visapusiškai atsiskleidžia pokario kartos veidas ir tiek kovos, tiek baimės atmosfera. Baimės, taip ir nenumalšinusios nenumaldomo laisvės šauksmo.


Originalo kalba: lietuvių k.

CENZAS N-16 (žiūrovams nuo 16 m., jaunesni į filmą neįleidžiami)


Dėmesio! Pirkdami bilietus visada įvertinkite savo galimybes atvykti į seansą ir pasitikrinkite bilietų krepšelį. Įsigyti bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Plačiau skaitykite TAISYKLĖSE.

Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.

Reikia pagalbos? Išsamus gidas: >>>ČIA<<<

Partneriai
Kino teatras „Pasaka“
NCG Distribution
ACME Film
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt