Nematomas siūlas

Pelėdų kalnas (N-16)
Pelėdų kalnas

Premjeros data: 2018-02-16
Trukmė: 135 min.
Žanras: istorinė drama
Režisierius: Audrius Juzėnas
Aktoriai: Arnas Danusas, Aidas Jurgaitis, Paulina Taujanskaitė, Mantas Zemleckas, Rūta Šmergelytė, Adomas Jasiukėnas, Aleksas Kazanavičius, Aldona Bendoriūtė, Darius Meškauskas, Aleksandr Špilevoj, Aleksandra Metalnikova, Monika Bičiūnaitė, Dainius Svobonas, Anastasija Marčenkaitė

Režisieriaus Audriaus Juzėno istorinė vaidybinė drama apie 1947–1952 m. Lietuvoje susiklosčiusius politinius ir istorinius įvykius, kai vyko nuožmus karas tarp nepasidavusių okupacijai krašto gyventojų ir sovietinio režimo, kuriam besipriešinantieji terorizuojami, žudomi ir tremiami į Sibirą. 

„Pelėdų kalno“ pasakojimas koncentruojasi aplink Kauno inteligentų vaikus, jaunuolius gimnazistus, kurie mokslus pradėjo nepriklausomos Lietuvos mokyklose, pergyveno karo chaosą, o jam pasibaigus turėjo spręsti dilemą, kuo ir kaip būti: emigruoti, trauktis į mišką ar prisitaikyti. Taigi vieni pasiaukojo partizaniniam žygiui į Vakarus tam, kad nuneštų žinią laisvam pasauliui ir JAV kongresui apie Baltijos kraštų nepriklausomybės siekį ir Kremliaus nusikaltimus, kadangi į Lietuvą „Laisvoji Europa“, BBC, „Amerikos Balsas“ tik retsykiais prasimušdavo pro geležinę uždangą ir sovietinius radijo stočių slopintuvus. Kiti maištavo tyliai, ne ginklu, su geresnio rytojaus viltimi siekdami žmogiškosios laimės, mylimojo ar mylimosios, oraus gyvenimo, o treti – savo sudaužytų likimų fone pasidavė. Filme visapusiškai atsiskleidžia pokario kartos veidas ir tiek kovos, tiek baimės atmosfera. Baimės, taip ir nenumalšinusios nenumaldomo laisvės šauksmo.


 

Renginio data Renginio laikas
Kliento tipas Kiekis Kaina Suma
Suaugęs 4.00 0.00
Senjoras 2.00 0.00
Neįgalusis 2.00 0.00
Suma 0.00
Jūsų bilietai
---00:00---
IŠ VISO: 0.00 €
Pirkti

Kaip įsigyti bilietą?

Pasirinkite filmą.
Puslapio apačioje pasirinkite dieną, laiką, bilietus ir spauskite „PRIDĖTI REZERVACIJĄ“
Salės plane pasirinkite norimas vietas ir spauskite „PIRKTI“.
Užpildykite pirkimo formą ir spauskite „TĘSTI“.
Mokėtojo lange nurodykite savo elektroninio pašto adresą ir spauskite „TĘSTI MOKĖJIMĄ“.
Pasirinkite banką ir ant jo paspauskite - būsite nukreipti į savo el. bankininkystę.
Prisijunkite ir sekite tolesnę informaciją ekrane.
Atlikę mokėjimą spauskite "GRĮŽTI PAS PARDAVĖJĄ".

DĖMESIO! Mokėjimą už bilietus atlikite TIK per svetainės sistemą!
Kino teatras neatsako už neteisingai atliktus mokėjimus ir kliento neapdairumą. Klientai su negaliojančiais bilietais į filmą nebus įleidžiami ir sumokėti pinigai negrąžinami.

Į salę griežtai draudžiama įsinešti alkoholinių gėrimų, ledų, taip pat maisto ir gėrimų pirktų ne kino teatro kavinėje! Plačiau skaitykite kino teatro TAISYKLĖSE.

Partneriai
Kino centras „Skalvija“
UAB "Prioro pramogos"
Best Film
© 2015 Kino teatras „MINIJA“
E-sprendimas: nSoft.lt